Kontakty info@facedeluxe.cz
Zavolejte+420 776 766 373
Jsme také na:

Ahoj lidi! Každý z mého okolí si všiml, že moje pleť začala být konečně bez akné a všichni mě hned začali bombardovat otázkami.

Ačkoliv jsem se snažila všem co nejlépe odpovědět, tolik dotazů najednou nebylo v mé moci zvládnout.

Takže jsem se rozhodla nechat vytvořit tyto internetové stránky a odpovědět na otázku: “Jak se mi podařilo zbavit akné?” (Napište mi do komentářů vaše výsledky v boji s akné, vyhrajte nad ním stejně jako jsem vyhrála já.). Zatím přípravek pomohl opravdu všem, jsem zvědavá, podělte se o své zkušenosti.

Čtěte můj příběh

Od svých 17 let jsem se trápila s akné. Byla jsem z toho opravdu nešťastná a často jsem doma brečela, protože jsem se za sebe styděla. Svoje fotky jsem nesnášela. Dokonce jsem se jeden čas na sebe nedívala ani do zrcadla, jak jsem si byla sama sobě odporná. Lidé z mého okolí mi říkali, že se vše spraví, ale nikdo mi nebyl schopný řící KDY.

*Na každého produkty působí individuálně a každý může mít jiný výsledek

*Na každého produkty působí individuálně a každý může mít jiný výsledek

*Na každého produkty působí individuálně a každý může mít jiný výsledek

*Na každého produkty působí individuálně a každý může mít jiný výsledek

Vyzkoušela jsem různé babské rady jako domácí masky z droždí. To bylo k ničemu. Pak mi kamarádka poradila ať to droždí jím, že to pomůže, tak jsem asi půl roku vydržela každý den sníst jednu kostičku droždí a zajídala to jablkem, protože to bylo opravdu nechutné a dělalo se mi z toho špatně. Ani to samozřejmě nezabíralo. Bylo to pořád stejné.

Mamka mi říkala, že se to spraví po antikoncepci. Začala jsem ji brát. Vyzkoušela jsem čtyři druhy antikoncepce a ani jedna mi nezabrala. Dokonce jsem se po jedné, tak osypala, že jsem nechtěla ani vycházet ven z domu.

Kamarádka mi řekla, že antikoncepce je špatná ať ji úplně vysadím a zkusím jít na kožní. Tam mi doporučily laserovou škrabku. Docházela jsem na ni každý měsíc po dobu jednoho roku a vůbec žádné zlepšení. Spíše naopak, byla jsem potom vždy celá červená a pleť byla plná boláků. Když mi okolí říkalo, že se pleť spíše zhoršila, přestala jsem tam chodit. Jelikož jsem byla nešťastná a neustále před zrcadlem zoufala, přítel mi našel kosmetičku, ke které jsem docházela tři roky a platila za ni velké peníze. Nakoupila jsem si drahé krémy, dodržovala jídelníček, nejedla jsem sladké, bílé pečivo, brambůrky, nepila alkohol a ze začátku se zdálo, že pleť se zlepšuje, ale bohužel pleť byla pořád stejná.

Kosmetička mi slibovala, že musím být trpělivá, že se pleť zlepší, ale bohužel po třech letech nic. Všechny kamarádky kolem mě žádné akné neměly a já si připadala špinavě, nerada jsem s někým mluvila zblízka, říkala jsem si, že si říkají, že jsem „špindíra“ a nechtěla jsem nikam chodit.

Nakonec přítel usoudil, že on na pleť taky nic nepoužívá a nemá akné, tak ať nic nepoužívám. Jenomže, jak jsem si na pleť vůbec nic nedávala, začala se strašně vysušovat a dělaly se mi strupy. A akné se ještě víc zhoršilo. Po zhruba roce, jsem potkala starou kamarádku, která mi prozradila, že se taky trápila s akné poté, co vysadila antikoncepci.

Boj s akné je těžký a trvá příliš dlouho, než uvidíte výsledky. Existuje však vždy řešení.

Na internetu objevila nějaké produkty Face Deluxe. Vypadala hrozně spokojeně a hlavně její pleť byla krásná, ba co víc, byla úplně bez akné. Nedalo mi to, a tak jsem se podívala na stránky Facedeluxe, všechno si pročetla a zjistila, že garantují záruku vrácení peněz, což jsem u žádného krému na akné ještě neviděla a že jsem jich vyzkoušela opravdu dost. Řekla jsem si, co můžu ztratit, když tak mi vrátí peníze, pokud to nebude fungovat. Objednala jsem si celou sadu mycí emulzi acne krém a postupovala přesně tak, jak tam popisují.

*Na každého produkty působí individuálně a každý může mít jiný výsledek

*Na každého produkty působí individuálně a každý může mít jiný výsledek

*Na každého produkty působí individuálně a každý může mít jiný výsledek

Nejdříve mne to pálilo a byla jsem po nanesení trochu červená. Ale po měsíci používání jsem se nestačila divit. Poprvé za ty roky najednou akné začalo mizet. Na čele jsem vždy měla hroznou krupici a ta úplně zmizela a moje pleť byla strašně hladká. Bála jsem se, jestli to nebude zase jenom chvilkové a pak vše zase vrátí, ale používala jsem to dál a akné opravdu postupně mizelo a přestávalo to i pálit. Dokonce i moje okolí si toho začalo všímat. Hlavně mi začalo růst moje sebevědomí. Přestala jsem chodit s hlavou skloněnou dolů a ty nekonečné ranní rituály, kdy jsem vstávala o hodinu dříve jenom proto, abych zamaskovala akné, ale beztak to bylo vidět, skončily.

Teď můžu klidně vstát a jít a nemusím trávit hodiny před zrcadlem, abych zakryla akné. A můj pomocník korektor, bez kterého jsem nemohla odejít z domu, letěl do koše. Teď používám Facedeluxe už půl roku a ještě nikdy jsem nebyla tak spokojená a sebevědomá jako nyní. Už se nebojím mluvit s lidmi zblízka, neskláním hlavu dolů, ale když se podívám do zrcadla, tak se usmívám.

Teď doporučuji Face deluxe svým kamarádkám i dalším lidem, kteří se trápí s akné.

Jsem spokojená s mými výsledky, a věřím, že budete spokojeni taky! Přestaňte snít o perfektní pleti! Prostě ji mějte!

*Výsledky se mohou lišit.

64 komentářů

  • Hello, guest