Co je FaceDeluxe a vůbec kdo jsme?

01. FaceDeluxe produkty

Naše produkty jsou vyráběny ryze českou společností. Ručíme za 100% kvalitu produktu, krémy a emulze jsou českým výrobkem, který byl dermatologicky testován a dodržuje všechny přísné evropské normy.

Všechny výrobky FaceDeluxe byly testovány dermatology, abychom měli jistotu, že jsou bezpečné a šetrné k Vaší pokožce a že nezpůsobí vznik alergií nebo jiných podráždění. Naše výrobky jsou šetrné k citlivé pokožce.

Díky složení našich produktů se můžete zbavit svého akné*. *Na každého mohou naše produkty fungovat individuálně, takže může mít každý jinou dobu, kdy uvidí změny na své pleti.

Dermatologický certifikát: ZDE

Vše dokážeme a stojíme si za svým slovem!

02. Garantujeme vrácení peněz

Pokud po 3 měsících používání našeho krému a mycí emulze neuvidíte změny, vrátíme Vám peníze!

Budete-li chtít vrátit peníze, musíte splnit jednoduché 3 kroky, aby jste tento nárok měli oprávněný. Každý týden zdokumentovat fotografií místo svého akné, dodržovat detailní návod na webové adrese: www.facedeluxe.cz/jak-to-funguje/ a nezaznamenat žádnou změnu na své pleti. Pokud budete chtít vrátit peníze, musíte veškeré tyto náležitosti zaslat na emailovou adresu info@facedeluxe.cz. Po kontrole zaslaných dokumentů a uznání, Vám budou finanční prostředky odeslány stejnou formou, jako jsme od Vás obdrželi.